Suçlulardan Kaçış

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.4 MB
  • Version 2.7.0
  • Dil İngilizce
  • Firma funny games
Siz de indir butonuna bir kere basarak bu mükemmel oyunu ücretsiz bir şekilde indirin.

 Hırsızların sizi kaçırdığı evden siz de kaçmalısınız. Çünkü bu kötü adamların ne yapacakları hiç belli olmaz. Her yönden çocuklara faydalı olan bu oyun onlara bambaşka bir bakış açısı kazandıracak. Hırsızların elinden kurtulmaya çalışan çocuklar bu oyunu oynarken tamamen özgür iradeleri ile hareket edecekler.Çocukların da rahatlıkla oynayabileceği bu oyunun içinde yok yok. Bu yönüyle de dikkat çeken oyun herkesin beğenisini kazanacak niteliklere sahiptir. Çocukların becerilerini geliştirecek olan bu oyun onların zeka gelişimini de destekleyecek.

 Çocukların bu hırsızlardan kurtulması için akıllarını kullanmaları gerekmekte. Bu oyun onların becerilerini geliştirecek niteliklere sahip. Oyunda verilen görevleri yapmak da bir hayli zor. Özellikle çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak üretilen bu oyunu herkes çok ama çok beğenecek. Çünkü bu oyun çocukların eğlenceli zaman geçirmesini sağlarken aynı zamanda onların bazı gelişim alanlarını da destekleyecek. 

 Bu mükemmel oyunu siz de hemen indirin. Çocukları mutlu edecek olan bu oyunu indirmek için indir butonuna bir kere basmanız yeteli olacak. Bu oyunda hırsızların elinden kurtulma çabası çocukların bazı gelişimlerini destekleyecek. Eğlenceli ve bir o kadar da eğitici olan bu müthiş oyuna hemen sahip olun. 

Daha Fazla Göster
Suçlulardan Kaçış indir